Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanoc VII - 2021-05-16
Data dodania: 2021-05-15

Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przypominamy, że w czasie pandemii Msze św. świąteczne i niedzielne są transmitowane na profilu FB naszej parafii.

Nabożeństwa Majowe codzienne o godz 17:30.

Zasadniczo zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do przyjęcia kapłana z modlitwą i błogosławieństwem domu. Jeśli jednak ktoś z różnych pwodów tego jeszcze nie uczynił, a zależy mu na takim spotkaniu, można dopisać się do listy do środy włącznie.

Na modlitewny wieczór uwielbienia zapraszamy w najbliższą sobotę 22 maja. Początek godz. 19.00. Organizatorem jest zespół muzyczny Nuntis oraz wspólnota Effatha.

Za tydzień – uroczystość Zesłanai Ducha Świętego.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów".

Bóg zapłać za przelewy bankowe i datki składane dziś na tacę, na potrzeby remontowe. Wykorzystując czas pandemii, przygotowujemy remont podwórka i modernizację bramy wjazdowej. W najbliższym czasie czeka nas dokończenie instalacji nowego oświetlenia na strych kościoła.

Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.