Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielki Post I - 2021-02-21
Data dodania: 2021-02-20

- Przypominamy, że w czasie pandemii, dodatkowa Msza św. w niedzielę, odprawiana jest o godz. 9.00, a Msze św. niedzielne są transmitowane na profilu FB naszej parafii.

- Nadal zachęcamy do podjęcia jednego dnia postu o chlebie i wodzie, w intencji wszelkich działań chroniących życie. Kartkę z dniem postu można wylosować przy bocznym ołtarzu. Do dziś post w tej intencji podjęło już 114 osób. Dziękujemy za przyłączenie się do naszej akcji i gratulujemy siły woli.

- Skarbonki na jałmużnę wielkopostną są do pobrania na bocznych ołtarzach.

- Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9.00 i o 17.30.

- Młodzież zaprasza na nabożeństwa pasyjne w każdy piątek Wielkiego Postu po wieczornej Mszy św. Spotkania te będą przybierały różnorodną formę.

- Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15.

- Czekoladowe baranki wielkanocne i paschaliki Caritas oraz kartki świąteczne są już do nabycia w kancelarii parafialnej, w tygodniu.

- Odwiedziny chorych w domach – wyłącznie na indywidualne umówienie z duszpasterzem – w kancelarii, lub telefonicznie – kom. 792-735-480. W ciągu dnia, ze względów epidemicznych, jeden kapłan może odwiedzić tylko jednego chorego.

 - Dziś III niedziela miesiąca – taca będzie przeznaczona na potrzeby remontowe w naszej parafii.

- W następną niedzielę będą zbierane datki na wsparcie misji, w ramach niedzieli Ad Gentes.

- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów”.

-  Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.