Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła III - 2021-01-24
Data dodania: 2021-01-23

- Przypominamy, że w czasie pandemii, dodatkowa Msza św. w niedzielę, odprawiana jest o godz. 9.00, a Msze św. niedzielne są transmitowane na profilu FB naszej parafii.

- Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się zasadniczo przy okazji każdej Mszy św. Wyjątek stanowi Msza od poniedziałku do piątku, o godz. 9.00. wtedy wyspowiadać się można wyłącznie przed Mszą, od 8.30 do 9.00.

- Ze względu na epidemię wizyta duszpasterska w tym roku planowana jest po II Niedzieli Wielkanocnej. Przewidujemy wcześniejsze powiadomienie o chęci przyjęcia w domu kapłana. Zgłoszenie takie mogłoby się dokonać osobiście w kancelarii, pocztą elektroniczną, telefonicznie, lub wypełniając pobrany z kościoła formularz. O szczegółach będziemy informowali w późniejszym terminie.

- Odwiedziny chorych w domach – wyłącznie na indywidualne umówienie z duszpasterzem – w kancelarii, lub telefonicznie – kom. 792-735-480. W ciągu dnia, ze względów epidemicznych, jeden kapłan może odwiedzić tylko jednego chorego.

- Wciąż do nabycia jest Kalendarz Oławski na rok 2021, jako cegiełka na remont elewacji naszego kościoła, zaplanowany na ten rok. Kalendarz może być oryginalnym prezentem noworocznym.

- Trwa zbiórka elektrośmieci na rzecz misji. Zużyty sprzęt AGD i RTV można przynosić w godzinach pracy biura parafialnego.

- Zachęcamy do zapisywania się na kolejny rok modlitwy w intencji kapłanów, w ramach Apostolstwa Modlitwy „Dwunastka”. Zapisy przyjmowane są do końca stycznia; w niedzielę w zakrystii, a w tygodniu – w kancelarii.

- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów”.

 

-  Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.