Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXXIII - 2020-11-15
Data dodania: 2020-11-14

- Przypominamy o restrykcjach epidemicznych. W naszym kościele na niedzielnej Eucharystii, jednorazowo, może uczestniczyć 41 osób. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.00 i 15.00. Również w dwóch salach Centrum Formacji transmitowane są niedzielne Msze z naszego kościoła; można tam przystąpić do Komunii św. (Kapłan przychodzi z Najświętszym Sakramentem). Apelujemy o przestrzeganie przepisów epidemicznych, zwłaszcza zachowywania dystansu społecznego i używania maseczek.

Spowiedź podczas Mszy św. odbywa się w holu plebanii (wejście z tyłu kościoła).

- Zapraszamy na Nabożeństwa Wypominkowe o godz. 17.30. Ostatnie nabożeństwo w piątek.

- Odwiedziny chorych w domach – wyłącznie na indywidualne umówienie z duszpasterzem – w kancelarii, lub telefonicznie – kom. 792-735-480. W ciągu dnia, ze względów epidemicznych, jeden kapłan może odwiedzić tylko jednego chorego.

- Za tydzień – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Zapraszamy na Nowennę przed tą uroczystością codziennie, po Mszy o godz. 9.00.

- Świece Caritas WDPD, kartki świąteczne – do nabycia w biurze parafii po każdej dzisiejszej Mszy św.

- Zachęcamy do nabywania Kalendarza Oławskiego na rok 2021, wydanego przez Centrum Formacji, z najnowszych fotografiami odrestaurowanego Rynku. Kalendarz jest cegiełką na remont elewacji naszego kościoła, zaplanowany na przyszły rok. Na ten cel przeznaczone będą też datki z opłatków.

- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów”.

 

-  Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.