Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXXI - 2020-11-01
Data dodania: 2020-10-31

- Dziś uroczystość Wszystkich Świętych. Ze względu na epidemię cmentarze są zamknięte. Przypominamy, że w tym roku odpust zupełny z racji nawiedzenia cmentarza można zyskać do końca listopada.

- Spowiedź podczas Mszy św. odbywa się w holu plebanii (wejście z tyłu kościoła) i w jednym z konfesjonałów.

- Przypominamy, że podczas epidemii, na niedzielnej Eucharystii w naszym kościele, jednorazowo, może uczestniczyć 88 osób. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.00 i 15.00. Również w dwóch salach Centrum Formacji transmitowane są na żywo niedzielne Msze z naszego kościoła; tam również będzie można przystąpić do Komunii św. (Kapłan przyjdzie z Najświętszym Sakramentem).

- Zapraszamy na Nabożeństwa Wypominkowe od 3 listopada, o godz. 17.30.

- Spowiedź w I Piątek m-ca – od godz. 17.00.

- Nabożeństwo Wynagradzające – w I Sobotę m-ca, po Mszy o godz. 9.00.

- Odwiedziny chorych w domach – wyłącznie na indywidualne umówienie z duszpasterzem – termin do ustalenia w kancelarii, lub telefonicznie – kom. 792-735-480. W ciągu dnia, ze względów epidemicznych, jeden kapłan może odwiedzić tylko jednego chorego.

- Apelujemy o przestrzeganie przepisów sanitarnych podczas epidemii, zwłaszcza zachowywania dystansu społecznego i używania maseczek.

- Informujemy, że odwołana została akcja zbierania zużytego sprzętu AGD na potrzeby misji.

- Świece Caritas WDPD, kartki świąteczne i kalendarze misyjne – do nabycia w biurze parafii. Są też magnesy, widokówki z Oławy i obrazki z bł. ks. Bernardem Lichtenbergiem. Zapraszamy.

- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów”.

- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.