Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer
Data ostatniej modyfikacji: 2017-11-11 12:01:11
 
ZAPRASZAMY  DO WYNAJMOWANIA
SAL  KONFERENCYJNYCH  W CENTRUM  FORMACJI 
 
   

 Zapraszamy do wyremontowanego kompleksu sal w naszym Centrum Formacji (dawny katechetyczny). Oficjalna prezentacja obiektu odbyła się w niedzielę, 23.04.2017 r.

Prace remontowe pomieszczeń rozpoczęły się w połowie stycznia 2017 r. i trwały do połowy kwietnia br. Sala główna oraz pomieszczenie do niej przylegające otrzymało nową instalację elektryczną i ciepłowniczą, nową podłogę, oświetlenie i zupełnie nowy wystrój, wraz z wyposażeniem. 

 

 

 

 

  

           Zamontowanie ściany przesuwnej pozwala w każdej chwili połączyć oba pomieszczenia, poszerzając ich powierzchnię. Mniejsze z nich, mające podłogę usytuowaną nieco wyżej, może też slużyć za scenę.

       

 Ponadto, trzecie pomieszczenie, wyremontowane w ubiegłym roku, wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt kuchenny.

         W sali została zamontowana klimatyzacja, nowoczesny system multimedialny oraz szeroki, trzymetrowy ekran, przydatny do projekcji filmów, a także podczas konferencji i wykładów.

                                             W sumie zmieści się tu 60-70 osób przy stołach, bądź ok. 90 osób bez stołów (projekcja, wykład). W sąsiedztwie wspomnianych sal znajduje się jeszcze jedna, wyremontowana w 2016 roku, która może pomieścić przy stołach do 20 osób.

  Nawiązanie współpracy parafii z lokalnymi restauratora- mi pozwala na kompleksową obsugę zarówno rodzinnych uroczystości, spotkań środowiskowych, jak i szkoleń i konferencji organizowanych przez firmy.

     Atutem obiektu jest to, że znajduje się on w centrum miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku i ruchu ulicznego. W pobliżu, na zapleczu Urzędu Miasta, do dyspozycji gości są miejsca parkingowe.

 

     Osoby zainteresowane wynajęciem sal proszone są o kontakt z proboszczem, ks. Januszem Gorczycą, bądź z biurem parafii.