Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer
Oława na mapie Światowej Adoracji Najświętszego Sakramentu
Data dodania: 2020-11-18 01:12:47
 

W obecnej sytuacji pandemii, jeśli nie mamy możliwości spotkania się w kościele, możemy z naszych domów dołączyć do wspólnej międzynarodowej adoracji, korzystając z transmisji internetowej. „W możliwie największej liczbie osób, przyłączmy się ze swoją parafią, wspólnotą, rodziną! Niech ta światowa adoracja Najświętszego Sakramentu będzie okazją do ponownego przeżycia odnawiającej mocy miłości Boga!” – mówi kard. Peter Erdo prymas Węgier.

Jezus, Król Wszechświata, mówi: Weźcie w posiadanie przygotowane dla was królestwo, ponieważ daliście mi jeść i pić, przyodzialiście mnie, przyjęliście mnie, odwiedziliście mnie... (Por. Mt 25, 34b-36)

Pan obiecuje, że ci, którzy czynią dobro innym, otrzymają nagrodę w Jego Królestwie. Poprzez nasze uczynki chcemy pokazać światu naszą wiarę. Otrzymujemy do tego siłę od Jezusa. Łącząc się duchowo z setkami tysięcy ludzi na całym świecie, będziemy prosili Ducha Świętego, aby swą miłością ogarnął kulę ziemską i uzdolnił ludzi do zjednoczenia w miłości.

Zapraszamy do włączenia się w Adorację także u Apostołów w Oławie, przez facebook naszej parafii.

 


Powrót do listy artykułów