Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielki Post V - 2021-03-21
Data dodania: 2021-03-20

- Przypominamy, że w czasie pandemii, dodatkowa Msza św. w niedzielę, odprawiana jest o godz. 9.00, a Msze św. niedzielne są transmitowane na profilu FB naszej parafii.

- Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15.

- Spowiedź przedświąteczna, w tygodniu, od poniedziałku do piątku – od jutra, 22 marca, w godzinach: 10.00-11.00 i po południu 16.00-17.30.

- 25 marca przypada uroczystość św. Zwiastowania Pańskiego. Msze św. jak codziennie.

- Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9.00 i o 17.30.

- Droga Krzyżowa dla dzieci, zwłaszcza I-Komunijnych – w piątek o godz. 16.30.

- Spotkania pasyjne dla młodzieży – w piątek po wieczornej Mszy św.

- Z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni.

- Za tydzień Niedzielą Palmową wejdziemy w Wielki Tydzień. Módlmy się, aby restrykcje epidemiczne nie zablokowały nam dostępu do kościołów w kolejne Święta Wielkanocne.

- Nadal zachęcamy do podjęcia jednego dnia postu o chlebie i wodzie, w intencji wszelkich działań chroniących życie. Kartkę z dniem postu można wylosować przy bocznym ołtarzu. Do dziś post w tej intencji podjęło już 260 osób. Dziękujemy za przyłączenie się do naszej akcji i gratulujemy siły woli.

- Paschaliki Caritas oraz kartki świąteczne są do nabycia w kancelarii parafialnej po każdej dzisiejszej Mszy św. oraz w tygodniu, w godzinach urzędowania.

- Odwiedziny chorych w domach – wyłącznie na indywidualne umówienie z duszpasterzem – w kancelarii, lub telefonicznie – kom. 792-735-480. W ciągu dnia, ze względów epidemicznych, jeden kapłan może odwiedzić tylko jednego chorego.

- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów”.

-  Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia