Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XIII - 2020-06-28
Data dodania: 2020-06-27

- Dziś obchodzimy uroczystość patronalną naszej parafii. Centralnej Mszy św. o godz. 13.00 będzie przewodniczył ks. prałat Stanisław Bijak, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Oławie.

- Kancelaria (w odnowionym holu plebanii) w czasie wakacji czynna: w środy i piątki po Mszy św. o 9.00, do 11.00 i po Mszy o 18.00- od poniedziałku do piątku. Biuro nieczynne w soboty i niedziele.

- Spowiedź w I Piątek miesiąca – od godz. 17.00.

- Nabożeństwo Wynagradzające – w sobotę, po Mszy o godz. 9.00.

- Comiesięczne odwiedziny chorych w domach w dalszym ciągu są zawieszone. Można i należy wzywać księdza do ciężko chorego, w zagrożeniu życia.

- Od przyszłej niedzieli będzie obowiązywał wakacyjny porządek Mszy niedzielnych – nie będzie Mszy o godz. 16.00, a ostatnia Msza zostaje przesunięta z godz. 19.15, na godz. 21.00.

- Ze względu na remont terenu za urzędem miasta i za kościołem, wejście od podwórka jest nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.

- Przypominamy o możliwości wykonywania przelewów na konto parafii, przy użyciu kodu QR. Jest on dostępny w różnych miejscach kościoła i na stronie www naszej parafii.

- Przypominamy, że nasze Centrum Formacji dysponuje nowoczesnymi salami, za zapleczem kuchennym, na przyjęcia rodzinne, bądź szkolenia firmowe. CF wystawia faktury. Wynajem wznowimy po wakacjach. Są jeszcze wolne terminy na uroczystość I Komunii św., we wrześniu.

- Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą wspólnotę duchowo i materialnie.

- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Nowego Życia".

- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia