Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Zapowiedzi przedślubne Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanoc VI - 2020-05-16
Data dodania: 2020-05-16

Obłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną
17 maja 2020 r.
 

-        Zgodnie z nowymi regulacjami epidemicznymi, od dziś, w naszym kościele w liturgii może uczestniczyć 64 osoby.

-        Spowiedź podczas Mszy odbywała się w holu plebanii. Wejście z tyłu kościoła.

-        Nabożeństwa Majowe – codziennie o godz. 17.30.

-        Jutro, 18.05., przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji w katedrze wrocławskiej odbędzie się misterium „Droga Światła”, która będzie transmitowana na kanale YouTube parafii katedralnej. Początek, godz. 19.30.

-        www.domwroclawia.pl to strona, na której znajdują się materiały o związkach św. Jana Pawła II z Wrocławiem i naszą archidiecezją. Zachęcamy do studiowania tych materiałów.

-        Przypominamy, że nasza parafia transmituje Msze św. na Facebook’u – w niedziele od 10.00 do 19.15, a w tygodniu – o godz. 9.00 i 18.00.

-        Święcenia kapłańskie w naszej archidiecezji odbędą się w najbliższą sobotę, 23 maja, we Wrocławiu, w kościele pw. Opatrzności Bożej, o godz. 10.00.

-        III Archidiecezjalna Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca i Czcicieli Matki Bożej została przełożona na sobotę 22 sierpnia br. Msza św. zostanie odprawiona w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Oławie o godz. 11.00.

-        Zachęcamy do lektury majowego wydania miesięcznika „Nowe Życie”. Przeczytamy tam, m.in. o 750-leciu Księgi Henrykowskiej.

-      Dziś III niedziela m-ca. Datki składane na tacę i przelewy bankowe w najbliższym tygodniu, przeznaczone są na cele remontowe w naszej parafii. Bardzo dziękujemy osobom dokonującym przelewy bankowe na rzecz naszej parafii. Zachęcamy do regularnego wspierania tą drogą naszej wspólnoty. Nr konta widnieje na stronie www.petrus.olawa.pl, w zakładce „kontakt”. Zachęcamy też do składania ofiar w kościele, przy okazji Mszy św., przez cały tydzień.

-      Mając na uwadze trudną sytuację ekonomiczną wielu, zwłaszcza małych, lokalnych, rodzinnych sklepów i firm usługowych, restauracji, zachęcamy do wspierania tych firm (w miarę ich udostępniania), przez korzystanie z ich usług.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia