Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanoc II - 2020-04-18
Data dodania: 2020-04-18
 
Niedziela Wielkanocna II
19 kwietnia 2020 r.

 

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

-        Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w naszym kościele odbędzie się modlitwa Koronką w intencji ustania epidemii, za chorych, zmarłych i ich rodziny, a także za tych, którzy walczą z wirusem. Transmisja – na FB naszej parafii.

-        Dziś Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę.

-        Od dziś, przez cały tydzień można przynosić do kościoła skarbonki Caritas, z jałmużną miłosierdzia.

-        Od jutra, (20.04.), zgodnie z zarządzeniem Ministra Zdrowia, w kościołach może przebywać 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. W przypadku naszego kościoła daje to 30 osób.

-        Przypominamy, że nasza parafia transmituje Msze św. na Facebook’u – w niedziele od 10.00 do 19.15, a w tygodniu – o 9.00 i 18.00. Przypominamy że nadal możemy korzystać z możliwości przyjmowania komunii św. duchowej. Nadal możemy też korzystać z dyspensy od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

-      Bardzo dziękujemy osobom dokonującym przelewy bankowe na rzecz naszej parafii. Zachęcamy do regularnego wspierania tą drogą naszej wspólnoty. Nr konta podany jest na stronie www.petrus.olawa.pl, w zakładce „kontakt”.

-      Mając na uwadze trudną sytuację ekonomiczną wielu, zwłaszcza małych, rodzinnych sklepów i firm usługowych, Metropolita Wrocławski zachęca do wspierania tych firm (w miarę ich udostępniania), przez dokonywanie zakupów w małych sklepach oraz korzystania z ich usług.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.