Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanoc I - 2020-04-12
Data dodania: 2020-04-18

-        W uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego składamy najlepsze życzenia parafianom i przyjaciołom z Ziemi Oławskiej, a także wszystkim, którzy łączą się z nami duchowo oglądając transmisję na FB naszej parafii. Dziękujemy za życzenia przekazane do naszego duszpasterstwa.

-        Dziękuję ekipie technicznej, za przygotowanie dekoracji grobu Pańskiego: Andrzejowi Walaskowi, Jackowi Żydle, Pawłowi Ignasiowi, Hubertowy Grdeniowi, ks. Jakubowi Sadzyńskiemu i ks. Pawłowi Parafiniukowi.

-        Dziś Msze św. w naszej parafii jeszcze o 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.

-        Jutro,  drugi dzień Świąt, Msze św. do południa jak w każdą niedzielę, po południu tylko o 13.00 i 18.00. Nie będzie Mszy o 16.00 i o 19.15.

-        Ze względu na trwającą epidemię, liczba osób na liturgii nadal jest ograniczona do pięciu, nie licząc służby.

-      Zachęcamy do lektury elektronicznego wydania „Głosu Apostołów” tygodnika naszej parafii, który jest dostępny na stronie internetowej naszej parafii oraz na FB.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.