Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielki Post I - 2020-03-01
Data dodania: 2020-03-01

-      Gorzkie Żale dziś o godz.17.15.

-      Otwarte spotkanie grupy AA – dziś, w CF, o godz. 18.30.

-      Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek (jutro) o godz. 19:00 w kościele.

-      Spotkanie wspólnoty Effatha – we wtorek. Msza św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w CF.

-      Spowiedź pierwszopiątkowa – od 17.00.

-      W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci – o 16.30, dorośli – o 9.00 i o 17.30. Młodzież zapraszamy na Spotkania Pasyjne o 19.15.

-      Nabożeństwo wynagradzające, w I sobotę miesiąca, po Mszy o 9.00.

-      Chorych w domach, w najbliższą sobotę, odwiedzi ks. Jakub.

-      W następną niedzielę zainaugurujemy kolejną inicjatywę duszpasterską – comiesięczne Msze św. dla niepełnosprawnych i ich opiekunów. Będą się one odbywały w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 10.00. Za tydzień o oprawę liturgiczną na tej Mszy zadbają podopieczni i wychowawcy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Zakładu Aktywizacji Zawodowej w Oławie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chorych i opiekunów.

-      Zakończyły się zapisy na wrześniową pielgrzymkę do Gruzji i Armenii. Istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową.

-      Ksiądz Jakub wraz z Oazą zaprasza na weekendowe rekolekcje dla młodzieży, w dniach 20-22 marca, w Bardzie Śl. Zapisy i więcej informacji dziś u ks. Jakuba w zakrystii lub w kancelarii (w tygodniu).

-      Baranki i paschaliki Caritas, na stół Wielkanocny, są do nabycia w tygodniu, kancelarii, w godzinach urzędowania biura.

-      Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do sanktuarium w Gidlach i Częstochowie. Wyjazd 25 kwietnia. Koszt 70 zł, zapisy w kancelarii do końca marca.

-      W imieniu organizatorów zapraszamy do Marcinkowic, na weekendowe spotkania „Kobieta – królewski projekt”, które poprowadzi Sylwia Wilk. Szczegóły na plakatach.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.