Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła V - 2020-02-09
Data dodania: 2020-02-08
 

-       Dziś do kawiarenki w CF zaprasza wspólnota Effatha (od godz. 10.30 do 15.00)

-       Otwarte spotkanie grupy AA – dziś, w CF, o godz. 18.30.

-       Spotkanie wspólnoty Effatha – we wtorek. Msza św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w CF. Konferencję o sakramentalnym wymiarze Eucharystii wygłosi ks. dziekan Janusz Gorczyca.

-       13 lutego, w czwartek – nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.30.

-       Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli – w najbliższy czwartek, 13 lutego. Gościem specjalnym będzie bp Andrzej Siemieniewski, który będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy – spotkanie dyskusyjne w Centrum Formacji.

-       W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca – zapraszamy na nocną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 do 24.00. Wspólnota Effatha poprowadzi adorację od 20.00 do 21.00.

-       Ze względu na konieczność rekonwalescencji po chorobie, ks. Jan odwiedzi swoich chorych w domach dopiero w przyszłym miesiącu.

-       Zapraszamy na wrześniową pielgrzymkę do Gruzji i Armenii. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii, zapisy w kancelarii.

-       Biuro parafialne, w okresie ferii zimowych, czynne jest po wieczornej Mszy, od poniedziałku, do piątku, a przed południem (9.45-11.00) – tylko w środę i piątek.

-       Mamy zaproszenie dla młodzieży męskiej szkół ponadpodstawowych, na rekolekcje w Seminarium wrocławskim, w dniach 21-23 lutego br. Kontakt z ks. Pawłem lub ks. Jakubem. Szczegóły na stronie www naszej parafii. Uwaga, te rekolekcje są wyłącznie dla osób, które nie boją się stawiania odważnych pytań Panu Bogu.

-       Miło nam poinformować, że do Apostolatu Modlitwy (inicjatywa Metropolity Wrocławskiego) w naszej parafii włączyło się 96 osób! – osiem tzw. „Dwunastek” (nawiązanie do liczby Apostołów), które podjęły codzienną modlitwę, do końca tego roku, za kapłanów i o powołania. Z tym wynikiem zajmujemy drugie miejsce w archidiecezji! Bardzo dziękujemy za ten dar modlitwy.

-       Za tydzień – III niedziela m-ca, więc taca będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii.

-       Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”.

-       Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.