Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXXIV - 2019-11-24
Data dodania: 2019-11-23
- Zapraszamy dzisiaj na kolejną modlitwę śpiewami z Taizé w naszym kościele o godzinie 20.15.
 
- Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.
 
- Wspólnota „Effatha“ zaprasza na spotkanie we wtorek; o godz. 18.00- Eucharystia, a po niej spotkanie w Centrum Formacji.
 
- Schola „Apostolskie Nutki“ zaprasza dzieci z talentem muzycznym na spotkania w każdą środę, o godz. 17.00, w CF.
 
- Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 9.00 i o godz. 18.00.
 
- Zapraszamy chłopców od kl. 4 szkoły podstawowej wzwyż, do służby liturgicznej. Spotkania grupy – w piątki, o godz. 16.00 w Centrum Formacji.
 
- Młodzież z ruchu Światło-Życie zaprasza na spotkania w każdy piątek; o godz. 18:00 – Msza św., a potem spotkanie w Centrum Formacji.
 
- W następną niedzielę będziemy gościli ks. Dariusz Białka z naszej partnerskiej parafii w Krasnojarsku. Ks. D. Białek będzie głosił kazania i zbierał datki na utrzymanie swej syberyjskiej wspólnoty.
 
- Za tydzień – przykościelny kiermasz świąteczny naszej młodzieży oazowej. Zachęcamy do wsparcia młodzieżowych inicjatyw.
 
- Prosimy o zgłaszanie gotowości przyjęcia do rodzin młodych, w ramach Europejskiego Spotkania Taize, 27 grudnia – 2 stycznia. Formularze zgłoszeniowe są do pobrania na bocznych ołtarzach, albo na stronie www naszej parafii.
 
- Zapraszamy na rekolekcje dla nauczycieli 12-14 grudnia, które poprowadzi bp Jacek Kiciński. Rekolekcje zainaugurują działalność duszpasterstwa nauczycieli, przy naszej parafii. Zapraszamy nauczycieli z całego regionu.
 
- Na bocznych ołtarzach znajdują się teksty rozważań biblijnych Lectio Divina, na kolejny tydzień. Są tam również kartki z imionami kandydatów do bierzmowania. Zachęcamy do wylosowania
kandydata i do modlitwy w intencji tej osoby. 
 
- Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji i Armenii, we wrześniu przyszłego roku. Już przyjmowane są zapisy. Szczegóły pielgrzymki – na FB i www parafii, oraz na ulotkach na bocznych ołtarzach.
 
- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów“. Przypominamy, że Gość Niedzielny kosztuje obecnie 6 zł.
 
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.