Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXXIII - 2019-11-17
Data dodania: 2019-11-16
- Małżeństwa ze wspólnoty Domowego Kościoła zapraszają na pogawędkę i na ciasto domowego wypieku, do kawiarenki w Centrum Formacji, dziś, od godz. 10.40, do 15.00,.
 
- Nabożeństwa Wypominkowe od poniedziałku do czwartku, o godz. 17.30. Plan wypominek – na plakatach, na stronie www naszej parafii i w Głosie Apostołów.
 
- Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.
 
- Wspólnota Uczniów Chrystusa „Effatha“ zaprasza na spotkanie we wtorek; o godz. 18.00- Eucharystia, a po niej spotkanie w Centrum Formacji.
 
- Schola „Apostolskie Nutki“ zaprasza dzieci z talentem muzycznym na spotkania w każdą środę, o godz. 17.00, w CF.
 
- Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 9.00 i o godz. 18.00.
 
- Kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej – w CF, w czwartek, 21 listopada, o 19.00. Wykład pt. „Skąd słowa Biblii mają moc? Biblia jako Księga natchniona“, wygłosi ks. Prof. Dr hab. Rajmund Pietkiewicz, prorektor PWT we Wrocławiu.
 
- Zapraszamy chłopców od kl. 4 szkoły podstawowej wzwyż, o służby liturgicznej. Spotkania grupy – w piątki, o godz. 16.00 w Centrum Formacji.
 
- Młodzież z ruchu Światło-Życie zaprasza na spotkania w każdy piątek; o godz. 18:00 – Msza św., a potem spotkanie w Centrum Formacji.
 
- Katecheza dla rodziców i chrzestnych – w najbliższą sobotę, po wieczornej Mszy św., w Centrum Formacji (bo za dwa tygodnie „Andrzejki”).
 
- Przy naszej parafii powstaje duszpasterstwo nauczycieli. Rozpocznie swą działalność rekolekcjami 12-14 grudnia, które poprowadzi bp Jacek Kiciński. Zapraszamy nauczycieli nie tylko z Oławy, ale i z całego regionu.
 
- Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji i Armenii, we wrześniu przyszłego roku. Już przyjmowane są zapisy. Szczegóły pielgrzymki – na FB i www parafii, oraz na ulotkach na bocznych ołtarzach.
 
- Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na pierwsze z serii spotkań formacyjnych. Odbędzie się ono w Centrum Formacji w sobotę, 23 listopada o godz.19.00. Poprowadzi je Małgorzata Juźwin, przedstawicielka wspólnoty Halleluja z Wrocławia. Temat spotkania "Wiara i jej praktyka w wychowawczym przygotowaniu do I Komunii Św." Obecność obowiązkowa.
 
- Składamy gratulacje zespołowi „Apostolskie Nutki”, za wspaniały koncert we Wrocławiu, w Święto Niepodlegóści. Dziękujemy za piękną promocję Oławy. Gratulujemy też imponującej gali, z okazji 10-lecia zespołu, która odbyła się w Ośrodku Kultury, w sobotę, 9 listopada 2019 r.
 
- Dziś III niedziela m-ca, taca jest przeznaczona na potrzeby remontowe w naszej parafii.
 
- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów“. Przypominamy, że Gość Niedzielny kosztuje obecnie 6 zł.
 
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.