Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXVIIIC - 2019-10-12
Data dodania: 2019-10-12

Dziś, po każdej Mszy św. Można nabyć przy kościele najnowszą płytę Apostolskich nutek.

Na chwilę pogawędkę przy kawie, herbacie i domowym ciastku zaprasza do kawiarenki w CF, wspólnota Effatha, dziś od godz. 10.00 do 15.00.

Nabożeństwo Fatimskie – dziś, o godz. 17.30.

Wspólnota Uczniów Chrystusa „Effatha“ zaprasza na spotkania we wtorek; o godz. 18.00, po Eucharystii – spotkanie w Centrum Formacji.

Schola „Apostolskie Nutki“ zaprasza dzieci z talentem muzycznym na spotkania w każdą środę, o godz. 17.00, w CF.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 9.00 i o godz. 18.00.

Zapraszamy chłopców od kl. 4 szkoły podstawowej wzwyż, o służby liturgicznej. Spotkania grupy – w piątki, o godz. 16.00 w Centrum Formacji.

Młodzież z uchu Światło-Życie zaprasza na spotkania w każdy piątek; o godz. 18:00 – Msza św., a potem spotkanie w Centrum Formacji.

Od najbliższego piątku, do następnej niedzieli będą gościli u nas państwo Jacek i Jadwiga Pulikowscy, którzy wygłoszą cykl konferencji o męskości, kobiecości, małżeństwie i rodzinie. Szczegóły na plakatach w GA.

Za tydzień – III niedziela m-ca, taca będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii.

Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych – w sobotę, 19. 10., po wieczornej Mszy, w CF.

Kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej (PSB), prowadzonej przez  ks. dr hab. Rajmunda Pietkiewicza, prorektora Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu – w czwartek, 17 października, o godz. 19.00, w CF.

Zapraszamy na VII Koncert Papieski, który odbędzie się 25 października br., o godz. 19.00., będzie połączony z obchodami Roku Moniuszkowskiego. Koncert, na który złożą się utwory sakralne Stanisława Moniuszki, wykonają artystki z Białorusi.

Na boznych ołtarzach, do wzięcia – teksty rozważań biblijnych, a także kartki na wypominki (prosimy o czytellne wpisywanie imion zmarłych).

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów“.

Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.