Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXV C - 2019-09-22
Data dodania: 2019-09-28

·        Dziś przy naszym kościele odbywa się zbiórka datków, na leczenie Ewy Leszczyńskiej, toczącej walkę z dwoma różnymi nowotworami. Zachęcamy do wsparcia pani Ewy.

·        Wspólnota Uczniów Chrystusa „Effatha” zaprasza na Mszę w każdy wtorek, o godz. 18.00, a potem na spotkanie formacyjne do CF.

·        Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

·        Do końca września trwają zapisy kandydatów do bierzmowania – uczniów z klas I szkół ponadpodstawowych, z naszej parafii. Chętni muszą się zgłaszać do biura osobiście, w poniedziałki, lub środy, do ks. Jakuba.

·        Już tylko do 26 września potrwają zapisy kandydatów z III kl. SP, do I Komunii - w biurze, w czwartki, lub piątki.

·        Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci I-komunijnych 29 września, niedziela, po Mszy św o g. 16.00, w Centrum Formacji. Obecność obowiazkowa.

·        Schola Apostolskie Nutki zaprasza dzieci z talentem muzycznym na próby w CF,  w środy, o godz. 17.00.

·        Zapraszamy chłopców od kl. IV SP, wzwyż, na spotkania do CF, w każdy piątek, godz. 16.00.  

·        Młodzież oazowa zaprasza na Msze św. w piątki, godz. 18.00, a potem na spotkania do CF.

·        Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę, o godz. 9.00 i 18.00.

·        Koronka do miłosierdzia Bożego – od poniedziałku do piątku o godz. 15.00.

·        Zapraszamy na inaugurację Parafialnej Szkoły Biblijnej – w czwartek, 26.09., o godz. 19.00. Wykład „Wprowadzenie do lektury Biblii” wygłosi ks. dr hab. Rajmund Pietkiewicz, prorektor PWT we Wrocławiu.

·        Uroczystość poświęcenia sztandaru komendy powiatowej Policji w Oławie, z udziałem władz państwowych  – w naszym kościele, w niedzielę 29. 09., o godz. 13.00. Eucharystii będzie przewodniczył bp Andrzej Siemieniewski.

·        Przypominamy, że ze względu na koncert scholi Apostolskie Nutki, w niedzielę 6.10., o godz. 17.00, nabożeństwo październikowe tego dnia, wyjątkowo, o godz. 15.30, a Msza św. z godz. 18.00 – pół godz. Później- o 18.30

·        Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Nowego Życia”. Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.