Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XVII C - 2019-07-28
Data dodania: 2019-07-29
- W tym tygodniu było liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, dlatego dzisiaj po każdej Mszy św. będzie okazja do poświęcenia swojego samochodu. Na bocznych ołtarzach są ustawione koszyki, do których można składać ofiary na środki lokomocji dla misjonarzy.
- Przypominamy, że w lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele po południu odprawiane są Msze jedynie o godz. 13.00, 18.00 i 21.00. Biuro parafialne czynne jest od 9.30 - 11.00 w środy i piątki; po wieczornej Mszy św. – od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele – biuro nieczynne.
Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.
- Zapraszamy na koncerty w ramach III Oławskiego Lata Organowego. Koncert inauguracyjny w środę 7 sierpnia o godz. 19.00 zagra Tomasz Głuchowski - wykładowca akademii muzycznej i organista kościoła oo. Dominikanów we Wrocławiu. Repertuar koncertu będzie nawiązywał do programu jaki został wykonany na naszych organach podczas ich poświecenia w 1926 roku. Wstęp na koncerty jest wolny. Dobrowolnymi datkami można będzie wspomóc utrzymanie instrumentu. Serdecznie zapraszamy.
- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów”.
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.