Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XVI C - 2019-07-21
Data dodania: 2019-07-21
 - Przypominamy, że w lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele po południu odprawiane są Msze jedynie o godz. 13.00, 18.00 i 21.00. Biuro parafialne czynne jest od 9.30 - 11.00 w środy i piątki; po wieczornej Mszy św. – od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele – biuro nieczynne. 
- Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00. 
- Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca, dziękujemy za ofiary na remonty w naszym kościele. Trwa w zaawansowanym stopniu remont holu. 
Serdecznie zapraszamy na koncert ewangelizacyjny zespołu uwielbieniowego Nuntiis, który odbędzie się pod pomnikiem Jana Pawła II dnia 27 lipca (sobota) po Mszy Świętej na 18:00.
- Zapraszamy na koncerty w ramach III Oławskiego Lata Organowego. Koncert inauguracyjny w środę 7 sierpnia o godz. 19.00 zagra Tomasz Głuchowski - wykładowca akademii muzycznej i organista kościoła oo. Dominikanów we Wrocławiu. Repertuar koncertu będzie nawiązywał do programu jaki został wykonany na naszych organach podczas ich poświecenia w 1926 roku. Wstęp na koncerty jest wolny. Dobrowolnymi datkami można będzie wspomóc utrzymanie instrumentu. Serdecznie zapraszamy. 
- W tym tygodniu liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, dlatego w niedzielę za tydzień po każdej Mszy św. będzie okazja do poświęcenia swojego samochodu. Na bocznych ołtarzach będą ustawione koszyki, do których będzie można składać ofiary na środki lokomocji dla misjonarzy. 
- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów”. 
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.