Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XIV C - 2019-07-07
Data dodania: 2019-07-07
 - Witamy w naszej wspólnocie ks. Patryka Stolarka, dobrze nam znanego, który w lipcu pomaga nam w posłudze duszpasterskiej. 
- Dziś I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8:00, po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. 
- Bóg zapłać za produkty żywnościowe przynoszone dzisiaj na potrzeby jadłodajni Caritas, działającej przy naszym kościele. 
- Od dzisiejszej niedzieli obowiązuje wakacyjny porządek Mszy niedzielnych – nie ma Mszy o godz. 16.00 i 19.15, jest Msza św. o godz 21.00. Kancelaria czynna: w środy i piątki po mszy św. o 9.00, do 11.00 i po Mszy o 18.00 - od poniedziałku do piątku. Biuro nieczynne w soboty i niedziele. 
- W tym tygodniu, 12 lipca, wypada 2 piątek miesiąca, zapraszamy na nocną adorację w najbliższy piątek, rozpoczęcie po wieczornej Mszy świętej, zakończenie o 24:00 
- Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00. 
- 13 lipca o g. 17.30 – Nabożeństwo Fatimskie
- Do 18 lipca można składać zużyty sprzęt AGD, na wsparcie misji. Urządzenia będą przyjmowane w godzinach pracy biura parafialnego. 
- Choć na dworze sporo upalnych dni, uwrażliwiamy i apelujemy, aby przychodzić na Mszę św. w stroju godnym tego świętego miejsca. 
- Po 5 latach przerwy reaktywujemy Oławskie Lato Organowe. Koncerty będą odbywać się we wszystkie środy sierpnia o godz. 19:00. Szczegóły wkrótce.  
- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Nowego Życia” i „Głosu Apostołów”. 
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.