Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XIII C - 2019-06-30
Data dodania: 2019-07-01
 - Serdecznie witamy w naszej wspólnocie Misjonarzy Oblatów w ramach niedzieli misyjnej. Ojcowie podzielą się Słowem Bożym, po każdej Mszy św. będzie można wspomóc misje przez nabycie materiałów z ich stoisk misyjnych przy wyjściu z kościoła.
- Od następnej niedzieli będzie obowiązywał wakacyjny porządek Mszy niedzielnych – nie będzie Mszy o godz. 16.00, a ostatnia Msza zostanie przesunięta z godz. 19.15, na godz 21.00. Kancelaria czynna: w środy i piątki po mszy św. o 9.00, do 11.00 i po Mszy o 18.00- od poniedziałku do piątku. Biuro nieczynne w soboty i niedziele.
- Spowiedź pierwszopiątkowa – od godz. 17.00.
- Nabożeństwo Wynagradzające – w sobotę, po Mszy o godz. 9.00.
- Comiesięczne odwiedziny chorych w domach – na czas wakacji zostają zawieszone.
- Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.
- Dzisiaj przy naszym kościele będą zbierane podpisy pod projektem obywatelskim ustawy „Stop pedofilii”. Do złożenia podpisu potrzebne będzie podanie nr PESEL. Organizatorem akcji jest fundacja Pro-Prawo do Życia. Metropolita Wrocławski bardzo zachęca do włączenia się w tę akcję.
- Do 15 lipca można składać zużyty sprzęt AGD, na wsparcie misji. Urządzenia będą przyjmowane w godzinach pracy biura parafialnego. 
- Choć na dworze sporo upalnych dni, uwrażliwiamy i apelujemy, aby przychodzić na Mszę św. w stroju godnym tego świętego miejsca. 
- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.