Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XIIC - 2019-06-23
Data dodania: 2019-06-23
 

-      Dziś obchodzimy uroczystość odpustową, połączoną z upamiętnieniem 120. rocznicy święceń kapłańskich bł. Bernarda Lichtenberga. Z tej okazji przy wyjściu z kościoła można nabyć obrazek z wizerunkiem naszego Błogosławionego i z modlitwą o odwagę wiary, za jego wstawiennictwem.

-      Nabożeństwa czerwcowe – codziennie o godz. 17.30.

-      Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-      Wszystkie stacje Drogi Krzyżowej z naszego kościoła znalazły już fundatorów ich renowacji. Można się jeszcze dołączyć do ufundowania stacji XI - przewidzianej dla fundatorów zbiorowych. W imieniu zarządu parafii serdecznie dziękujemy za wsparcie tego projektu.

-      Pomimo wysokich temperatur, uwrażliwiamy i apelujemy, aby przychodzić na Mszę św. w stroju godnym, odpowiednim dla tego świętego miejsca.

-      Przy bocznych ołtarzach są do wzięcia teksty rozważań biblijnych na kolejny tydzień.

-      W następną niedzielę przy naszym kościele będą zbierane podpisy pod projektem obywatelskim ustawy „Stop pedofilii”. Do złożenia podpisu potrzebne będzie podanie nr. PESEL. Organizatorem akcji jest fundacja Pro-Prawo do Życia.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.