Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanocna VIII C - 2019-06-08
Data dodania: 2019-06-08

-        Dziś obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

-        W imieniu scholi Apostolskie Nutki, zapraszamy na kiermasz ciasta. Łakocie domowego wypieku można nabyć przed kościołem, po każdej Mszy św.  Dochód z kiermaszu jest przeznaczony na pokrycie kosztów wydania płyty autorskiej tego zespołu, nagrywanej z okazji 10-lecia jego istnienia.

-        Nabożeństwa czerwcowe – codziennie o godz. 17.30.

-        Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-        W związku z akcją społeczną na rzecz ufundowania sztandaru dla Policji oławskiej, w następnym tygodniu odbędzie się przykościelna zbiórka daktów na ten cel. Szerdecznie zachcamy do materialnego wsparcia tej inicjatywy. Zgodę na przeprowadzenie zbiórki w parafiach całego dekanatu wydał Metropolita Wrocławski.

-        Już dziś zapraszamy na tegoroczne uroczystości odpustowe w naszej parafii, 23 czerwca br. Centralna Msza św. o godz. 13.00, pod przewodnictwem i z homilią ks. Mirosława Malińskiego, diecezjalnego duszpasterstwa akademickiego.

-        Spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Wadowic i Oświęcimia, ze wspólnotą Żywego Różańca ,15 czerwca w sobotę o g. 19.00 w Centrum Formacji.

-        Zachęcamy do fundowania renowacji stacji Drogi Krzyżowej z naszego kościoła. Koszt renowacji jednego obrazu wynosi 6000 zł. Do ufundowania jest ostatnie 2 stacje: VII i X. Stacja XI jest przewidziana dla fundatorów zbiorowych.

-        Msza św. na zakończenie kolejnego roku formacji Oazy młodzieżowej – w piątek, o godz. 18.00.

-        Nocna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele – w najbliższy piątek, od 18.30 do 24.00. O godz. 21.00 – Apel Jasnogórski w intencji Ojczyzny.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.