Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanocna III C - 2019-05-05
Data dodania: 2019-05-04

-        Dziś I Niedziela Miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca- po Mszy o godz. 8.00.

-        Bóg zapłać za produkty żywnościowe na potrzeby jadłodajni Caritas, działającej przy naszym kościele.

-        Przedstawiciele wspólnot Domowego Kościoła zachęcają dziś do wyjazdu na rekolekcje małżeńskie i rodzinne. Warto skorzystać z tego zaproszenia.

-        Nabożeństwa majowe –codziennie o godz. 17.30.

-        Msza św. w intencji oławskich kominiarzy - jutro, 6 maja,  o godz. 9.00.

-        Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-        Spowiedź dzieci przed I Komunią św. - w piątek o godz. 17.00.

-        Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu – w najbliższy piątek, od 18.30, do 24.00.

-        W najbliższą sobotę, o godz. 15.30, w naszym kościele odbędą się święcenia diakonatu.

-        Przed nami kolejne spotkanie dyskusyjne, z cyklu „Weritatis splendor. Tym raze debata będzie poświęcona przekazywaniu i zachowaniu życia. Zapraszamy do Centrum Formacji, w sobotę, o godz. 18.00.

-        Za tydzień, w niedzielę, o godz. 10.00 – uroczystość I Komunii św. Natomiast rocznica I Komunii św. – również w następną niedzielę o g. 13.00.

-        Zachęcamy do fundowania renowacji stacji Drogi Krzyżowej z naszego kościoła. Koszt odnowienia jednego obrazu – 6000 zł. Są już fundatorzy stacji IV, V i VIII. Prace konserwatorskie rozpoczną się 6 maja.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-      Dziś rozpoczyna się w Kościele Tydzień Biblijny. Tym bardziej zachęcamy do wzięcia z bocznych ołtarzy tekstów do rozważań biblijnych na najbliższy tydzień.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

 

-      Zachęcamy do włączenia się w dzieło ufundowania sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Sztandar ma być darem społeczności Powiatu oławskiego dla formacji, która stoi na straży naszego bezpieczeństwa.