Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanocna I - 2019-04-21
Data dodania: 2019-04-27
 

-        W uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego składamy najlepsze życzenia parafianom i przyjaciołom z Ziemi Oławskiej, a także gościom, którzy przybyli na święta do Oławy. Dziękujemy za życzenia przekazane do naszego duszpasterstwa. Szczególne podziękowanie składamy Dyrekcji Gminnej Szkoły Podstawowej, za życzenia przekazane przez delegację Szkoły podczas Mszy Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek.

-        Dziękuję ekipie technicznej, na czele z Jackiem Żydło, za przygotowanie dekoracji grobu Pańskiego, a młodzieży, na czele z ks. Pawłem, za ciemnicę. Podziękowanie płynie też do osób sprzątających kościół oraz do dekoratorów, a także do panów kościelnych i osób, które złożyły ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Dziękuję księżom Pawłowi za przygotowanie asysty liturgicznej podczas Triduum; wszystkim księżom za posługę w konfesjonałach.

-        Dziś Msze św. w naszej parafii jeszcze o 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.

-        Jutro,  drugi dzień Świąt, Msze św. do południa jak w każdą niedzielę, po południu tylko o 13.00 i 18.00. Nie będzie Mszy o 16.00 i o 19.15.

-        Koronka do Miłosierdzia Bożego, od wtorku do piątku, o godz. 15.00.

-        W sobotę, przed niedzielą miłosierdzia, zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Początek o godz. 19.00.

-        Za tydzień, w niedzielę, przynosimy skarbonki z jałmużną wielkopostną Caritas.

-       Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.