Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła V C - 2019-02-10
Data dodania: 2019-02-09

-      Na bocznych Ołtarzach teksty do rozważań biblijnych na najbliższy tydzień, w ramach kampanii „Wpadnij na Słowo – czytajmy Pismo Święte”.

- W poniedziałek, 11 lutego, obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji podczas Mszy św. o 9.00 i 18.00, będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Zadbajmy o chorych, którzy sami mogą mieć trudność z dotarciem do kościoła.

-      Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-      Bierzmowanie w tym roku, w naszej parafii, 26 lutego, o godz. 18.00. Zachęcamy do modlitwy w intencji przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodzin. Roztaczajmy nad tymi osobami modlitewny parasol ochronny.

-      Nabożeństwo Fatimskie – w środę, 13 lutego o godz. 17.30.

-      Cykl 6 spotkań - Randki Małżeńskie, rozpocznie się 15 lutego 2019r., w Centrum Formacji przy naszej parafii. Spotkania będą się odbywały w piątki w godz.18.00-20.00. Szczegóły i zapisy na stronie www.dlarodziny.eu.

-      Zapraszamy na cykl spotkań dyskusyjnych, pod wspólnym tytułem “Veritatis Splendor”. Pierwsza z comiesięcznych debat, pt. “O sprawiedliwości, prawdzie i miłosierdziu”, odbędzie się w Centrum Formacji w sobotę 16.02. br., o godz. 18.00.

- Kolejna edycja kursu ewangelizacyjnego "Alpha", dla dorosłych pragnących ożywić swą wiarę, rozpocznie się 4 marca. Spotkania będą się odbywały w Centrum Formacji, w poniedziałki, o godz. 19.00. Zapisy w biurze parafii.

-      Za tydzień – III niedziela miesiąca – taca będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii. Już dzisiaj informujemy, że decyzją Rady Parafialnej, w najbliższym czasie przystąpimy do położenia na ławkach w dolnej części kościoła, wykładziny. Pierwsze ławki powinny być ocieplone już na następną niedzielę.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia”, „Głosu Apostołów”.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.