Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła IV C - 2019-02-03
Data dodania: 2019-02-02

-      Dziś pierwsza niedziela lutego - zmiana Tajemnic Żywego Różańca, po Mszy o 8.00.

-      Bóg zapłać za produkty żywnościowe na potrzeby jadłodajni Caritas.

-      Na bocznych Ołtarzach teksty do rozważań biblijnych na najbliższy tydzień, w ramach kampanii „Wpadnij na Słowo – czytajmy Pismo Święte”.

-      Przypominamy, że kancelaria w czasie ferii czynna jest do południa – tylko w środę i piątek, po południu, po wieczornej Mszy św. – bez zmian.

-      Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-      Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu - w Piątek – od godz. 18.30 do 24.00. o 21.00 – Apel Jasnogórski.

-      Ks. Paweł odwiedzi swoich chorych w domach, w najbliższą sobotę.

-      Bierzmowanie w tym roku, w naszej parafii, 26 lutego, o godz. 18.00. Zachęcamy do modlitwy w intencji przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodzin. Roztaczajmy nad tymi osobami modlitewny parasol ochronny.

-      Zainteresowanych informujemy, że jest możliwość wynajęcia sali w Centrum Formacji w niedzielę I-Komunijną, 12 maja 2019 r. Kontakt – z księdzem Proboszczem.

-      Zapraszamy małżonków z Oławy na cykl 6 spotkań - Randki Małżeńskie, które rozpoczną się 15 lutego 2019r., w Centrum Formacji przy naszej parafii. Spotkania będą się odbywały w piątki w godz.18.00-20.00. Udział w Randkach jest bezpłatny. W czasie zajęć dla małżonków, dzieci będą miały zapewnioną opiekę w Sali Zabaw Figloraj. Zapisy na stronie www.dlarodziny.eu.

-      Kolejną inicjatywą, na którą zapraszamy, jest cykl spotkań dyskusyjnych, pod wspólnym tytułem “Veritatis Splendor”, poświęconych prawdzie, pięknu, sprawiedliwości, przekazywaniu życia, ideologii postmodernizmu. Pierwsza z comiesięcznych debat, pt. “O sprawiedliwości, prawdzie i miłosierdziu”, odbędzie się w Centrum Formacji w sobotę 16.02. br., o godz. 18.00. Więcej szczegółów na stronie www naszej parafii.

-      Dziękujemy firmie Sool Rusztowania za życzliwą pomoc, kolejny raz, w zbudowaniu szopki Bożonarodzeniowej. Dziękujemy ekipie technicznej naszej parafii – z młodzieżą z LSO i Oazy włącznie – za wykonanie tego okazałego dzieła.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia”. Nowy numer „Głosu Apostołów” -  za tydzień.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.