Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła III - 2019-01-28
Data dodania: 2019-01-28
 - Dziś, zgodnie z apelem metropolity, przy kościele odbywa się zbiórka datków na wsparcie zakonów sióstr klauzurowych w archidiecezji wrocławskiej.
- Na bocznych ołtarzach teksty do rozważań biblijnych na najbliższy tydzień, w ramach kampanii „Wpadnij na Słowo – czytajmy Pismo Święte”.
- Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.
- Zachęcamy do modlitwy w intencji przygotowujących się do przyjęcia bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodzin. Roztaczajmy nad tymi osobami modlitewny parasol ochronny. Bardzo tego potrzebują. Bierzmowanie w tym roku – 26 lutego, o godz. 18.00.
- Zainteresowanych informujemy, że jest możliwość wynajęcia sali w naszym Centrum Formacji w niedzielę I-komunijną, 12 maja 2019 r. Kontakt – z księdzem proboszczem.
- Z powodu choroby zwolniło się jedno miejsce w pielgrzymce do Ziemi Świętej (29.03. – 5.04. 2019). Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem naszej parafii.
- Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” (w dzisiejszym numerze film „Bóg nie umarł 2”), „Niedzieli” i „Nowego Życia”.
- Jubilatom i solenizantom z najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.