Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Chrztu Pańskiego - 2019-01-13
Data dodania: 2019-01-12

-      Dziś Nabożeństwo Fatimskie, o godz. 17.30.

-      Na bocznych Ołtarzach teksty do rozważań biblijnych na najbliższy tydzień, w ramach kampanii „Wpadnij na Słowo – czytajmy Pismo Święte”.

-      Już dziś zapraszamy do udziału w spotkaniach biblijnych, prowadzonych przez ks. dr. Ryszarda Kempiaka, znanego biblistę z Wrocławia, przewodnika naszej zeszłorocznej pielgrzymki śladami św. Pawła, na Cypr i Kretę. Pierwsze spotkanie – w czwartek 24 stycznia, o godz . 19.00, w Centrum Formacji.

-      Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-      Z tydzień – III niedziela miesiąca, więc taca będzie przeznaczona na potrzeby remontowe w naszej parafii.

-      Zachęcamy do modlitwy w intencji przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodzin. Roztaczajmy nad tymi osobami modlitewny parasol ochronny. Bardzo tego potrzebują.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.