Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Objawienie Pańskie - 2019-01-06
Data dodania: 2019-01-05


-      Dziś obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego.

-      Kolejny oławski Orszak Trzech Króli, rozpocznie się dziś przy kościele MB Pocieszenia, o godz. 14.00 i przejdzie do parafii Miłosierdzia Bożego. Tam, na zakończenie, koncert kolęd. Dla osób starszych Urząd Miasta przygotował bezpłatny autobus komunikacji miejskiej, który odwiezie chętnych, po zakończeniu Orszaku, ok. godz. 14.30, spod kościoła Miłosierdzia Bożego, do Rynku.

-      Dziś I Niedziela stycznia. Zmiana Tajemnic Różańca po Mszy o godz. 8.00.

-      Dziękujemy za produkty żywnościowe i datki pieniężne na rzecz jadłodajni caritas, działającej obok naszego kościoła.

-      Teksty rozważań biblijnych na cały tydzień, w ramach kampanii „Wpadnij na Słowo” – do wzięcia z bocznych ołtarzy. Zachęcamy do czytania o i modlitwy Słowem Bożym.

-      W poniedziałek, 7 stycznia br., w parafii w Bystrzycy Oł. Odbędzie się kolejny Wieczór dla Małżeństw. O godz. 19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 19.30 – Msza św. z katechezą małżeńską, ks. Janusza Gorczycy, naszego proboszcza. Serdecznie zapraszamy małżonków na to spotkanie.

-      W II piątek miesiąca zapraszamy na nocną Adorację Najświętszego Sakramentu, od 18.30 do północy. O godz. 21.00 – Apel Jasnogórski. Zapraszamy wspólnoty i grupy modlitewne działające przy parafii.

-      Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-      Nabożeństwo Fatimskie – w niedzielę, 13 stycznia, o godz. 17.30.

-      Zachęcamy do modlitwy w intencji przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodzin. Roztaczajmy nad tymi osobami modlitewny parasol ochronny. Bardzo tego potrzebują.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.