Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXXIII - 2018-11-18
Data dodania: 2018-11-17
 

-        Nabożeństwa wypominkowe – jeszcze tylko w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.30.

-        Teksty rozważań biblijnych na cały tydzień, w ramach kampanii „Wpadnij na Słowo-Czytajmy Pismo święte” – do wzięcia z bocznych ołtarzy. Zachęcamy do modlitwy Słowem Bożym.

-        Próby Apostolskich Nutek, w Centrum Formacji, w środy o g. 17.00. Spotkania LSO – w piątki o g. 16.00.

-        Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-        Uwaga wyjeżdżający na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2019 r.: prosimy o dokonanie wpłat złotówkowych, do 20 listopada. Ewentualni chętni na ten wyjazd, mogą się zapisywać na listę rezerwową.

-        Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      W najbliższą sobotę w godzinach przedpołudniowych swoich chorych z posługą sakramentalną odwiedzi ks. Piotr.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz naszego tygodnika „Głos Apostołów”.

-      Dziś III niedziela miesiąca – taca jest przeznaczona na potrzeby remontowe w naszej parafii.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.