Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Nieziela Zwykła XXVII - 2018-10-07
Data dodania: 2018-10-06

-        Dziś I Niedziela października – zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8.00.

-        Paźdzeirnikowe Nabożeństwa Różańcowe – codziennie, o godz. 17.30.

-        Bóg zapłać za produkty żywnościowe przynoszone dziś na potrzeby oławskiej jadłodajni Caritas.

-        W imieniu dyrekcji oławskiego Centrum Sztuki, przy ul. Młyńskiej, zapraszam na retransmisję koncertu orkiestry Andre Rieu, z Mastricht, dziś, godz. 14.00.

-        Kartki na tegoroczne wypominki wyłożone są już na ołtarzach bocznych. Prosimy o czytelne ich wypełnienie, z podaniem ulicy swego zamieszkania i jak najszybsze ich oddawanie, aby jeszcze przed 1 XI można było podać charmonogram nabożeństw wypominkowych.

-        Próby Apostolskich Nutek, w Centrum Formacji, w środy o g. 17.00. Spotkania LSO – w piątki o g. 16.00.

-        Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu, w naszym kościele – w najbliższy piątek, od godz. 18.30 – do 24.00.

-        W najbliższą sobotę, chorych w domach, z comiesięczną posługą sakramentalną, odwiedzi ks. Paweł Parafiniuk.

-        Nabożeństwo Fatimskie, w sobotę, 13 października, UWAGA! Wyjątkowo, o godz. 17.15.

-        Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-        Wizytacja kanoniczna w naszej parafii wizytacja odbędzie się w czwartek, 11 października br. Msza pod przewodnictwem bpa Jacka Kicińskiego – o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

-        Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej 29.03-5.04 2019 r. Szczegóły  na stronie internetowej parafii i w gablotach przy kancelarii. Zapisy do końca października.

-        VI Koncert Papieski - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się w naszym kościele, w sobotę 20 października br. Wystąpi chór Oktoich, oraz chór Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego, pod dyrekcją prof. Alana Urbanka. Zachęcamy do wsparcia finansowego tej inicjatywy – „100 zł na 100-lecie Niepodległości”. Datki można wpłacać w kancelarii, lub na konto parafii, z dopiskiem „Koncert Papieski”. Niech to będzie nasze wspólne dziękczynienie za niepodległą Polskę.

-        Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz naszego tygodnika „Głos Apostołów”.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.