Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXV - 2018-09-23
Data dodania: 2018-09-29

-         Zakończyły się zapisy kandydatów do I Komunii Św. Formację przy parafii rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, Mszą św. o godz. 16.00, a po niej – spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, w Centrum Formacji.

-         Próby Apostolskich Nutek, w Centrum Formacji, w środy o g. 17.00. Spotkania LSO – w piątki o g. 16.00.

-         Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-         Dziękujemy za modlitwę uczestnikom diecezjalnego nocnego czuwania modlitewnego na Jasnej Górze.

-         Trwa wizytacja kanoniczna w dekanacie Oława. W naszej parafii wizytacja odbędzie się 11 października br. Pamiętajmy w modlitwie o księdzu biskupie Jacku i o wspólnotach dekanatu.

-         Przypominamy, że wspólnota Żywego Różańca, zaprasza na jednodniową pielgrzymkę do Lichenia - 27.10. Koszt 80 zł, zapisy w kancelarii parafialnej do 15 października.

-         Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej 29.03-5.04 2019 r. Szczegóły  na stronie internetowej parafii i w gablotach przy kancelarii.

-         VI Koncert Papieski - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się w naszym kościele, w sobotę 20 października br. Wystąpi chór Oktoich, oraz chór Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego, pod dyrekcją prof. Alana Urbanka. Zachęcamy do wsparcia finansowego tej inicjatywy – „100 zł na 100-lecie Niepodległości”. Datki można wpłacać w kancelarii, lub na konto parafii, z dopiskiem „Koncert Papieski”. Niech to będzie nasze wspólne dziękczynienie za niepodległą Polskę.

-         Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz naszego tygodnika „Głos Apostołów”.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.