Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XVIII - 2018-08-05
Data dodania: 2018-08-18

-        Przeżywamy dziś pierwszą niedzielę sierpnia. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

-        Składamy serdeczne Bóg zapłać za produkty żywnościowe i datki pieniężne składane dziś na jadłodajnię Caritas działającą przy naszym Kościele.

-        Na seanse filmowe zaprasza wspólnota Alpha. W najbliższy czwartek – 9 sierpnia, w Centrum Formacji, przy naszej parafii, o godz. 19.00, będzie można obejrzeć film amerykański „Ognioodporni” po nim- spotkanie dyskusyjne przy kawie i ciastku domowego wypieku. Kolejny seans 23 sierpnia. Szczegóły na plakatach.

-        Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką na Cypr i Kretę 16 sierpnia o godzinie 18:30 w Centrum Formacji

-        Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-        Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, obowiązuje wakacyjny porządek Mszy niedzielnych – nie ma Mszy o godz. 16.00, a ostatnia Msza jest przesunięta z godz. 19.15, na godz. 21.00.

-        Kancelaria czynna: w środy i piątki po mszy św. o 9.00, do 11.00 i po Mszy o 18.00- od poniedziałku do piątku. Biuro nieczynne w soboty i niedziele.

-        Rozpoczynamy kampanię modlitewną „Prawdziwy mężczyzna odmawia Różaniec”. Mężczyzn, którzy chcieliby włączyć się w ten projekt, zapraszamy na jednodniową wyprawę na Śnieżkę 22 września br. Spotkanie organizacyjne- w Centrum Formacji, tydzień wcześniej, 15 września, po Mszy wieczornej.

-        Nasza parafia zaprasza na pielgrzymkę do Mediugorje: 2-10 października 2018. Koszt 620 zł + 150 €. Szczegóły  w biurze i na stronie internetowej naszej parafii.

-        Zapraszamy też na pielgrzymkę do Ziemi Świętej 29.03-5.04 2019 r. Szczegóły  na stronie internetowej parafii i w gablotach przy kancelarii. Zapisy w biurze parafii.

-        Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia”

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.