Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XX - 2018-08-19
Data dodania: 2018-08-18

-        Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 11:30, będziemy dziękowali Panu Bogu za rok pracy duszpasterskiej ks. Patryka Stolarka, który w tym tygodniu wyjeżdża na studia do Rzymu. Będzie to także oficjalne pożegnanie ks. Patryka z naszą parafią.

-        Na seanse filmowe zaprasza wspólnota Alpha. 23 sierpnia, w naszym Centrum Formacji, będzie można obejrzeć film: „Odważni”. Po projekcji dyskusja przy domowym ciastku. Szczegóły na plakatach.

-        Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-        Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, obowiązuje wakacyjny porządek Mszy niedzielnych – nie ma Mszy o godz. 16.00, a ostatnia Msza jest przesunięta z godz. 19.15, na godz. 21.00.

-        Kancelaria czynna: w środy i piątki po mszy św. o 9.00, do 11.00 i po Mszy o 18.00- od poniedziałku do piątku. Biuro nieczynne w soboty i niedziele.

-        Rozpoczynamy kampanię modlitewną „Prawdziwy mężczyzna odmawia Różaniec”. Mężczyzn, którzy chcieliby włączyć się w ten projekt, zapraszamy na jednodniową wyprawę na Śnieżkę 22 września br. Spotkanie organizacyjne- w Centrum Formacji, tydzień wcześniej, 15 września, po Mszy wieczornej.

-        Zapraszamy na pielgrzymkę do Mediugorje: 2-10 października 2018. Koszt 620 zł + 150 €. Szczegóły  w biurze i na stronie internetowej naszej parafii.

-        Już dziś zapraszamy na VI Koncert Papieski - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert, z udziałem chóru Oktoich, oraz chóru Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego, pod dyrekcją prof. Alana Urbanka, odbędzie się w naszym kościele, w sobotę, 20 października o godz. 19.00. Zachęcamy do wsparcia finansowego tej inicjatywy – „100 zł na 100-lecie Niepodległości”. Datki można wpłacać w kancelarii, lub na konto parafii, z dopiskiem „Koncert Papieski”. Niech to będzie nasze wspólne dziękczynienie za niepodległą Polskę.

-        Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej 29.03-5.04 2019 r. Szczegóły  na stronie internetowej parafii i w gablotach przy kancelarii. Zapisy w biurze parafii.

-        Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia”.

 

-      Dziś III niedziela m-ca; Bóg zapłać za datki składane na cele remontowe w naszej parafii.  

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.