Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XII - 2018-06-24
Data dodania: 2018-06-30

-        Dziś obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona archidiecezji wrocławskiej.

-        Przedwakacyjny koncert zespołu muzycznego naszej parafii – „Nuntis” – który miał się odbyć dzisiaj, po Mszy o godz. 19.30, ze względu na mistrzostwa świata w piłce nożnej, został przeniesiony na następną niedzielę, 1 lipca, na godz. 19.00. Przy okazji tego koncertu zespół będzie zbierał datki na sfinansowanie wydania płyty z autorskimi utworami tej grupy. Płyta ma się ukazać po wakacjach.

-        Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-        Nabożeństwa czerwcowe – codziennie o godz. 17.30.

-        Zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci św. ap. Piotra i Pawła, patronów naszej parafii w piątek, 29 czerwca br., o godz. 18.00. Mszy, koncelebrowanej przez byłych wikariuszy minionego 10-lecia, będzie przewodniczył ks. dr Kacper Radzki, były nasz wikariusz, obecnie rektor MWSD we Wrocławiu.

-        Od następnej niedzieli będzie obowiązywał wakacyjny porządek Mszy niedzielnych – nie będzie Mszy o godz. 16.00, a ostatnia Msza zostnie przesunięta z godz. 19.15, na godz 21.00.

-        Zapraszamy na rekolekcje: „Boży zarządca”- o biznesie w ujęciu biblijnym, które odbędą się w dniach  4-15 sierpnia br., w Przesiece k. Karpacza. Szczegóły i zapisy – przez stronę www.dlarodziny.eu.

-        Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Trwa przebudowa schodów z tyłu kościoła. Przepraszamy za utrudnienia z tego wynikające. Remont powinien się zakończyć w połowie lipca.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.