Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XI - 2018-06-17
Data dodania: 2018-06-16
 

-        Dziś koncert scholii dziecięcej „Apostolskie Nutki”. Nasi mali artyści zapraszają na występ po Mszy o godz. 11.30.

-        Na przedwakacyjny koncert zaprasza też zespół muzyczny naszej parafii – „Nuntis” – za tydzień, w niedzielę, po Mszy o godz. 19.30. Przy okazji tego koncertu zespół będzie zbierał datki na sfinansowanie wydania płyty z autorskimi utworami tej grupy. Płyta ma się ukazać po wakacjach.

-        Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-        Nabożeństwa czerwcowe – codziennie o godz. 17.30.

-        Zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci św. ap. Piotra i Pawła, patronów naszej parafii, 29 czerwca br., o godz. 18.00. Mszy, koncelebrowanej przez byłych wikariuszy minionego 10-lecia, będzie przewodniczył ks. dr Kacper Radzki, były nasz wikariusz, obecnie rektor MWSD we Wrocławiu.

-        Zapraszamy na rekolekcje: „Boży zarządca”- o biznesie w ujęciu biblijnym, które odbędą się w dniach  4-15 sierpnia br., w Przesiece k. Karpacza. Szczegóły i zapisy – przez stronę www.dlarodziny.eu.

-        Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-       Bóg zapłać za datki  przekazywane dziś na tacę; są one przeznaczone na cele remontowe w naszej parafii. Przypominamy, że w poniedziałek, 18 czerwca br., rozpocznie się przebudowa schodów z tyłu kościoła. Z tego powodu w najbliższym tygodniu do naszego kościoła będzie można wchodzić jedynie bocznym wejściem, od strony pl. Zamkowego.

-       Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-     Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.