Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła X - 2018-06-10
Data dodania: 2018-06-16
 

-        Dziś przy kościele odbywa się zbiórka datków na wyjazd dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Oławie, na Ukrainę, w ramach akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”.

-        Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-        Nabożeństwa czerwcowe – codziennie o godz. 17.30.

-        W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek – św. Barnaby, Apostoła;  w środę – św. Antoniego z Padwy; w czwartek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

-        Już dziś zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci św. ap. Piotra i Pawła, patronów naszej parafii, 29 czerwca br., o godz. 18.00. Tegoroczne święto parafii będzie miało szczególną oprawę, bo przypada w roku 10-lecia posługi ks. Proboszcza w naszej wspólnocie (urząd objął 15 IX 2008 r.). Mszy, koncelebrowanej przez byłych wikariuszy minionego 10-lecia, będzie przewodniczył ks. dr Kacper Radzki, również były nasz wikariusz, obecnie rektor MWSD we Wrocławiu.

-        Zapraszamy na rekolekcje: „Boży zarządca”- o biznesie w ujęciu biblijnym, które odbędą się w dniach  4-15 sierpnia br., w Przesiece k. Karpacza. Szczegóły i zapisy – przez stronę www.dlarodziny.eu.

-        Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-       Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-    Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.