Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła IX - 2018-06-03
Data dodania: 2018-06-02


-          Z racji I. Niedzieli Miesiąca dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8.00.

-          Bóg zapłać za produkty żywnościowe przynoszone dziś, na potrzeby jadłodajni Caritas.

-          Dziś  o godz. 13.00 – w naszym kościele mszę św. prymicyjną odprawi ks. Adam Bilski, który w naszej parafii odbywał praktykę duszpasterską.

-          Bóg zapłać za produkty składane dziś na wsparcie jadłodajni Caritas działającej bok naszego kościoła.

-          Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-          Nabożeństwa czerwcowe – o godz. 17.30.

-          Nocna adoracja Najświętszego Sakramentu – w piątek od godz. 18.30 do 24.00.

-          Odwiedziny chorych w domach, z posługą sakramentalną przez Ks. Patryka- w najbliższą sobotę, 9 czerwca.

-          Bóg zapłać osobom, które natrudziły się przy organizacji uroczystości Bożego Ciała: panom kościelnym, osobom które udekorowały kościół, które ufundowały kwiaty na ołtarze; dziękuję budowniczym ołtarzy: LSO, rodzinom z Domowego Kościoła, młodzieży z Ruchu Światło-Życie oraz wolontariuszom. Dziękuję rodzicom za przygotowanie dzieci do sypania kwiatów, osobom które niosły sztandary i figurę Maryi, panom którzy przez całą procesję wytrwale nieśli baldachim i asystującym przy kapłanach z Najświętszym Sakramentem.  Dziękuję panu Józefowi Chłoniowi za pomoc transportową, dziękuję oławskiej orkiestrze dętej, chórowi z parafii Miłosierdzia Bożego, Policji i Straży Miejskiej.

-          W niedzielę 10 czerwca wolontariusze z SP 6 w Oławie po każdej Mszy św. będą zbierać datki, które w lipcu br. Umożliwią młodzieży z tej szkoły wyjazd na Ukrainę w ramach akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia".

-          Zapraszamy na rekolekcje: „Boży zarządca”- o biznesie w ujęciu biblijnym, które odbędą się w dniach  4-15 sierpnia br., w Przesiece k. Karpacza. Szczegóły i zapisy – przez stronę www.petrus.olawa.pl, lub www.dlarodziny.eu.

-          Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

 

-     Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.