Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanocna VII - 2018-05-13
Data dodania: 2018-05-12

-          Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dla naszej wspólnoty jest to też dzień I Komunii św. I rocznica Komunii – dziś o godz. 13.00. Dzieciom przystępującym do tego Sakramentu, jak i ich rodzinom życzymy duchowego pogłębienia i pielęgnowania kultu eucharystycznego.

-          Nabożeństwo Fatimskie – dziś o godz. 17.15, w łączności z nabożeństwem Majowym. W pozostałe dni maja + Majówka o gody. 17.30.

-          Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-          Do 18 maja potrwa zbiórka złomu elektronicznego na rzecz misji w Afryce. Elektro-złom można przynosić od poniedziałku do piątku podczas funkcjonowania kancelarii parafialnej.

-          W następną niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Modlitewne czuwanie przed tą uroczystością – w najbliższą sobotę, od godz. 19.30.

-          Zapraszamy młodzież na spotkanie na polach lednickich, 2-3 czerwca br. Zapisy w parafii Miłosierdzia Bożego w godzinach kancelaryjnych.

-          Nasza parafia, wraz z fundacją Dla Rodziny- Oława, zaprasza na rekolekcje: „Boży zarządca”- o zarządzaniu biznesem – nie tylko rodzinnym – w ujęciu biblijnym, które odbędą się w dniach  4-15 sierpnia br., w Przesiece k. Karpacza. Szczegóły i zapisy – przez stronę www.petrus.olawa.pl, lub www.dlarodziny.eu.

-            Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.