Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanoc VI - 2018-05-06
Data dodania: 2018-05-12


-          W maju zapraszamy na Nabożeństwa Majowe codziennie, o 17.30.

-          Dzisiaj – I Niedziela Miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca - po Mszy o godz. 8.00.

-          Dzisiaj odbywa się tradycyjna zbiórka produktów żywnościowych na potrzeby jadłodajni Caritas, działającej przy naszym kościele.

-          W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca, po próbie dzieci przygotowujących sie do I Komunii Św., ok. godz. 20.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do północy.

-          Koronka do Bożego miłosierdzia – od poniedziałku do piątku o g. 15.00. Modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy.

-          Firma Green Ecologic ogłasza zbiórkę elektrozłomu. Zyski z jego utylizacji zostaną przeznaczone na pomoc misjom w Afryce. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła. Elektrozłom można przynosić od poniedziałku do piątku podczas funkcjonowania kancelarii parafialnej.

-          Przypominamy że uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 13 maja, o godz. 10.00, natomiast rocznica I Komunii św. – 13 maja o g. 13.00.

-          Zapraszamy na rekolekcje: „Boży zarządca”- o biznesie w ujęciu biblijnym, które odbędą się w dniach  4-15 sierpnia br., w Przesiece k. Karpacza. Szczegóły i zapisy – przez stronę www.petrus.olawa.pl, lub www.dlarodziny.eu.

-          Zapisy na rekolekcje z ks. Johnem Boshoborą, które odbedą sie we Wrocławiu w Hali Orbita w dn. 9-10 czerwca br., w kancelarii parafialnej. Koszt - 90 zł.

-            Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

 

-   Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.