Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielkanocna II - 2018-04-08
Data dodania: 2018-04-14
 

-       Dziś Niedziela Miłosierdzia. Składamy skarbonki z jałmużną wielkopostną Caritas.

-       Koronka do miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-       Zapraszam na Kurs ewangelizacyjny Alpha, kierowany do dorosłych (od 20 do 60 lat), którzy stawiają sobie pytania o sens życia i wiary, chcą słuchać i rozmawiać o najważniejszych sprawach nurtujących człowieka. Spotkania będą się odbywały w Centrum Formacji, przy naszej parafii, od 12 kwietnia, przez 10 kolejnych czwartków, o godz. 18.30. Zapisy w kancelarii lub przez Internet (www.alpha.olawa.pl, lub przez link na naszej stronie www.petrus.olawa.pl) Zachęcamy i zapraszamy!

-       Nabożeństwo Fatimskie – 13 kwietnia, o godz. 17.30.

-       Na obejrzenie inscenizacji wielkanocnego misterium, w wykonaniu scholi “Milusińscy Pana”, z parafii w Bystrzycy, zapraszamy do naszego kościoła, 22 kwietnia, po Mszy o godz. 11.30.

-       Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiamy faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-        Kino funkcjonujące w galerii handlowej, w Nowym Otoku organizuje promocję na pokaz filmu o św. Marii Magdalenie. Promocyjne kupony do zakupu biletu, w cenie 14 zł można odebrać w kancelarii parafialnej.

-       Za tydzień III niedziela miesiąca; taca będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii.

-       Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-     Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.