Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Wielki Post III - 2018-03-04
Data dodania: 2018-03-10
 

-       Gorzkie Żale – w niedziele Wielkiego Postu, o godz. 17.15.

-       Droga Krzyżowa dla dorosłych - w piątek o godz. 9.00 i 17.30; dla dzieci – o godz. 16.30. Młodzież zapraszamy na Drogi Krzyżowe o godz. 19.15.

-       Taca z Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu, natomiast taca z Dróg Krzyżowych – na dzieła miłosierdzia w naszej parafii.

-       Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do czwartku, o godz. 15.00.

-       Dziś, po każdej Mszy św., w kancelarii, są do nabycia paschaliki Caritas, na stół Wielkanocny. Zachęcamy do gromadzenia datków na Jałmużnę Wielkopostną, do skarbonek, które są do wzięcia na bocznych ołtarzach. Przyniesiemy je tydzień po Świętach, w Niedzielę Miłosierdzia. Akcję prowadzi wrocławska Caritas.

-       W piątek, 9 marca – nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu, od 18.30 do 24.00.

-       Za tydzień - rekolekcje wielkopostne które potrwają do 14 marca. Poprowadzi je o. Zbigniew Nowakowski, kapucyn z sanktuarium św. o. Pio, w San Giovanni Rotondo.

-       Zbiórka datków na operację Nadii Rozborskiej odbędzie się przy naszym kościele w niedzielę, 11 marca. Chętni będą też mogli wstąpić do parafialnego Centrum Formacji, na herbatę i domowe ciasto. Dochód z kawiarenki również zostanie przekazany na leczenie Nadii.

-       Sakrament Bierzmowania w naszej parafii - 15 marca, o godz. 18.00, pod przewodnictwem bpa Jacka Kicińskiego.

-       Na spotkanie z Jackiem Pulikowskim, wybitnym znawcą tematyki rodzinnej, zaprasza Klub Dyskusyjny Areopag. Spotkanie pt.: "Więź małżeńska, a wychowanie dzieci, czyli - czego potrzebuje dziecko do szczęścia”, odbędzie się w naszym Centrum Formacji, 24 marca br., godz. 11.00.

-       Zapraszamy na rekolekcje małżeńskie od 2 do 6 maja br., w Przesiece, koło Karpacza. Rekolekcje, pod tytułem “Wielkie odkrycie”, poprowadzą: ks. Janusz Gorczyca i ks. Piotr Rozpędowski, wraz z zespołem animatorów.

-       Po powiększeniu grupy, nadal istnieje możliwość zapisania na wrześniową pielgrzymkę na Cypr i Kretę, śladami św. Pawła. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przy kancelarii. Zapisy, z opłaceniem zaliczki, w biurze parafialnym.

-       Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-     Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.