Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła V - 2018-02-04
Data dodania: 2018-02-03
 

-     Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8.00.

-     Bóg zapłać za produkty żywnościowe składane dzisiaj, na potrzeby jadłodajni Caritas.

-     Rodzina z ul. Małodworcowej w Oławie, którą parafia wsparła materialnie po pożarze mieszkania pod koniec ubiegłego roku, informuje, że w dowód wdzięczności za okazane serce i pomoc, zostanie odprawiona Msza św. w intencji ofiarodawców, w poniedziałek 5 lutego, o godz. 7.00.

-     Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-     W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca. Zapraszamy na nocną Adorację Najświętszego Sakramentu, od 18.30 do północy.

-     Msza św. od parafian, za dusze w czyśćcu cierpiące – w piątek, o godz. 7.00.

-     Prosimy o przynoszenie gałązek palmowych, które przez rok towarzyszyły nam w rodzinnych wzlotach i upadkach. Gałązki będzie można składać do koszy, które będą wystawione przy wejściu do świątyni przez cały tydzień, do następnej niedzieli. Popiołem z nich uzyskanym posypiemy głowy w środę popielcową, 14 lutego br.

-     Uwaga, ze względu na możliwość zwiększenia składu grupy został przedłużony termin zapisów na wrześniową pielgrzymkę na Cypr i Kretę. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przy kancelarii. Zapisy, z opłaceniem zaliczki, w biurze parafialnym.

-     Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 11 do 14 marca. Poprowadzi je o. Zbigniew Nowakowski, kapucyn, który posługiwał w sanktuarium św. o. Pio, w San Giovanni Rotondo.

-     Do podjęcia studiów podyplomowych katechezy przedszkolnej w Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu zachęcają władze tej uczelni. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej PWT.

-     Módlmy się za przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodziny.

-     Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-     Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.