Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła IV - 2018-01-28
Data dodania: 2018-01-28
 

-      Dziś odbywa się przykościelna zbiórka datków na wsparcie zakonów kontemplacyjnych naszej archidiecezji. Jest to akcja Metropolity Wrocławskiego.

-      Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-      W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

-      2 lutego, w najbliższy piątek, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej).  Zachęcamy do przyniesienia tego dnia świec na Mszę św.

-      W sobotę księżą odwiedzą chorych z posługą sakramentalną w domach.

-      W I Sobotę M-ca Nabożeństwo Wynagradzające- po Mszy o godz. 9.00.

-      Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych- w sobotę po wieczornej Mszy św., w sali konferencyjnej Centrum Formacji.

-      W następną niedzielę – zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8.00.

-      Zbiórka produktów żywnościowych na potrzeby jadłodajni Caritas - w następną niedzielę.

-      Zapraszamy na pielgrzymkę na Cypr i Kretę, od 2 do 10 września. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przy kancelarii. Zapisy, z opłaceniem zaliczki, do końca stycznia. Zostało ostatnie 8 miejsc.

-      Do podjęcia studiów podyplomowych katechezy przedszkolnej w Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu zachęcają władze tej uczelni. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej PWT.

-      Módlmy się za przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodziny.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.