Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła III - 2018-01-21
Data dodania: 2018-01-20
 

-      Do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, od hasłem „Miłość Chrystusa przynagla nas”.  Módlmy się o tę jedność, przede wszystkim w naszych rodzinach, ale i pomiędzy nami – chrześcijanami.

-      Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-      Zapraszamy na pielgrzymkę na Cypr i Kretę, od 2 do 10 września. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przy kancelarii. Zapisy, z opłaceniem zaliczki, do końca stycznia.

-      Do podjęcia studiów podyplomowych katechezy przedszkolnej w Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu zachęcają władze tej uczelni. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej PWT.

-      Módlmy się za przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodziny.

-      W czasie ferii biuro parafialne czynne jest: do południa (9.30-11.00) – w środy i piątki; po wieczornej Mszy św. – od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę biuro jest nieczynne.

-      Bóg zapłać za datki składane dziś na tacę. Są one przeznaczone na potrzeby remontowe w naszej parafii. W minionym tygodniu spłaciliśmy ostatnie należności za rok 2017. Od dzisiaj możemy gromadzić środki na opłacenie inwestycji i tegorocznych należności podatkowych. Dla orientacji- już tylko same opłaty diecezjalne i ogólno-kościelne za rok 2017, wyniosły niemal 90.000 zł. Roczne koszty energii elektrycznej i gazu, to kolejne 44 tys. zł. oraz wody- 4.500 zł.

-      W przyszłym tygodniu odbędzie się przykościelna zbiórka datków na wsparcie zakonów kontemplacyjnych naszej archidiecezji.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii. Przypominamy, że od ubiegłego tygodnia ofiara za „Głos Apostołów” wynosi 2 zł.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.