Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Chrztu Pańskiego - 2018-01-07
Data dodania: 2018-01-08
 

-       Dziś I Niedziela stycznia. Zmiana Tajemnic Różańca po Mszy o godz. 8.00.

-       Uwaga rodzice dzieci pierwszokomunijnych! Dziś, na Mszy o godz. 16.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia i wręczenia świec komunijnych.

-       Dziękujemy za produkty żywnościowe i datki pieniężne na rzecz jadłodajni caritas, działającej obok naszego kościoła.

-       W II piątek miesiąca zapraszamy na nocną Adorację Najświętszego Sakramentu, od 18.30 do północy. O godz. 21.00 – Apel Jasnogórski. Zapraszamy wspólnoty i grupy modlitewne działające przy parafii.

-       Koronka do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-       Nabożeństwo Fatimskie – w sobotę, 13 stycznia, o godz. 17.30.

-       W przyszłą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się przykościelna zbiórka datków na pomoc rodzinie z ul. Małodworcowej w Oławie, której pod koniec ub. roku spaliło się mieszkanie.

-       Zapraszamy na przyszłoroczną pielgrzymkę na Cypr i Kretę, od 2 do 10 września. Szczegóły wkrótce na stronie internetowej naszej parafii oraz z gablocie przy kancelarii. Zapisy, z opłaceniem zaliczki, do końca stycznia.

-       Nadal zachęcamy do modlitwy w intencji przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania i I Komunii św. oraz ich rodzin. Roztaczajmy nad tymi osobami modlitewny parasol ochronny. Bardzo tego potrzebują.

-       Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii. Po ośmiu latach rozprowadzania „Głosu Apostołów” za symboliczne 1 zł, nastąpił czas na podniesienie ceny naszego tygodnika do 2 zł. Redakcja prosi o zrozumienie.

-       Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.