Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXXI - 2017-11-05
Data dodania: 2017-11-11
 

-      Dziś I Niedziela listopada. Bóg zapłać za datki i produkty żywnościowe składane przy bocznych ołtarzach, na potrzeby oławskiej jadłodajni Caritas.

-      Zmiana tajemnic Żywego Różańca dziś po Mszy św. o godz. 8.00.

-      Zapraszamy na nocną adorację Najświętszego Sakramentu, najbliższy piątek, od 18.30 do 24.00

-      Nabożeństwa wypominkowe, w dni powszednie, o godz. 17.30. Plan Wypominek dostępny jest na stronie internetowej naszej parafii, oraz w gablocie, w holu, obok kancelarii. Wypominki Żywego Różańca 13 listopada, Oławskiej Oświaty 14 listopada, dzieci pierwszokomunijncyh 21 listopada

-      Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny, z udziałem władz samorządowych, do naszego kościoła, 11 listopada, o godz. 13.00.

-      Na wyjazd w góry, łączący rekreację z formacją duchową zaprasza wspólnota Domowego Kościoła. Wyjazd do Czarnej Góry, koło Białki Tatrzańskiej, od 27 grudnia 2017, do 1 stycznia 2018 r.,  może przyczynić się do pogłębienia relacji w małżeństwie i w rodzinie; w programie przewidziana jest też zabawa sylwestrowa. Zapisy na stronie www.dlarodziny.eu

-      Dziękujemy zespołowi muzycznemu Nuntiis, Oazie i Odnowie w Duchu Świętym, Liturgicznej Służbie Ołtarza i wszystkim zaangażowanym, na czele z ks. Piotrem i ks. Patrykiem, za zorganizowanie Wieczoru Uwielbienia, w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wieczoru za stworzenie wspaniałej atmosfery.

-      Msza św. w intencji zmarłych podopiecznych Hospicjum Domowego Caritas Archidiecezji Wrocławskiej funkcjonującego w Oławie odbędzie sie 8.11. o g. 18.00 w kościele NMP Matki Pocieszenia.

-      Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiane są faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.