Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXXII - 2017-11-12
Data dodania: 2017-11-11
 

-      Dziś obchodzimy 9. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przy kościele zbierane są datki na rzecz chrześcian prześladowanych na Bliskim Wschodzie. Bóg zapłać darczyńcom.

-      Nabożeństwa wypominkowe, w dni powszednie, o godz. 17.30. Plan Wypominek dostępny jest na stronie internetowej naszej parafii, oraz w gablocie, w holu, obok kancelarii. Wypominki Żywego Różańca – 13 listopada, Oławskiej Oświaty – 14 listopada, dzieci pierwszokomunijncyh – 21 listopada.

-      Koronka do miłosierdzia Bożego - od poniedziałku do piątku o godz. 15.00

-      Na wyjazd w góry, łączący rekreację z formacją duchową zaprasza wspólnota Domowego Kościoła. Wyjazd do Czarnej Góry, koło Białki Tatrzańskiej, od 27 grudnia 2017, do 1 stycznia 2018 r.,  może przyczynić się do pogłębienia relacji w małżeństwie i w rodzinie; w programie przewidziana jest też zabawa sylwestrowa. Zapisy na stronie www.dlarodziny.eu

-      Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiane są faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Za tydzień – III niedziela miesiąca- taca będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii.

-      Tegoroczne rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się, wyjątkowo,  już za trzy tygodnie, 3 grudnia i potrwają do środy 6 grudnia. Rekolekcje poprowadzi ks. prof. Mariusz Rosik, wybitny biblista wrocławski, znany z wielu wystąpień w katolickich mediach.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.